Збірна України з пляжного футболу програла Сенегалу на старті чемпіонату світу

19 вересня 2013, 09:00
0
58
Збірна України поступилася у стартовому матчі Сенегалу

На Таїті розпочався чемпіонат світу з пляжного футболу, і в стартовому матчі першого туру збірна України під керівництвом Сергія Кучеренка засмутила своїх вболівальників.

"Жовто-сині" в стартовій грі групового раунду програли переможцю африканської кваліфікації чемпіонату світу Сенегалу .

Збірна України чудово розпочала поєдинок і вже до третьої хвилині матчу вела з рахунком 2:0 - спочатку голкіпер і капітан Віталій Сидоренко дальнім ударом засмутив свого колегу, а в наступній атаці Олег Зборовський закріпив перевагу номінальних гостей.

Але в другому таймі африканцям вдалося перехопити ініціативу - Фалл протягом однієї хвилини зрівняв рахунок, пізніше Какпакі вивів Сенегал вперед. Правда, до кінця другого періоду Роман Пачев відповів своїм точним ударом і на перерву команди пішли за рахунку 3:3.

У вирішальному періоді Україна досить швидко знову вийшла вперед завдяки голу Зборовського, але Фалл забив ще два голи, оформив покер і приніс перемогу своїй збірній.

Україна, програвши Сенегалу, поставила себе в дуже незручне становище - тепер шанси "жовто-синіх" на вихід у чвертьфінал чемпіонату світу відверто невисокі, адже в нашій групі - потужна збірна Бразилії та переможець азіатської кваліфікації Іран. Завтра о 20:30 за місцевим часом (9:30 за Києвом) Україна зіграє проти Бразилії.

Сенегал - Україна - 5:4 (0:2, 3:1, 2:1).

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: сборная УкраиныЧемпионат мира по футболу 2010пляжный футболсборная Сенегала