Дніпро у важкому матчі виграв стартовий матч Ліги Європи

19 вересня 2013, 20:53
0
28
Ротань приніс перемогу Дніпру

У стартовому матчі групового етапу Ліги Європи Дніпро у важкому матчі здобув перемогу над румунським Пандурієм з рахунком 1:0.

Дніпропетровський Дніпро мінімально обіграв румунський Пандурій на старті групового етапу Ліги Європи 1:0 завдяки точному удару Руслана Ротаня в першому таймі.

Дніпро почав гру швидше, але за перші 30 хвилин так і не зуміло підібрати ключі до захисту Пандурія. Команди грали швидко і практично без центру поля, перекидаючи м'яч від одних воріт до інших.

Лише під кінець першого тайму Дніпро взяв м'яч під контроль, намагаючись дійти до воріт господарів за допомогою позиційних атак, але тим не менш гол забила українська команд несподівано. Коноплянка подав з кутового, а Ротань з лінії воротарського майданчика переправив м'яч у сітку воріт.

Тут же Матеус міг подвоювати перевагу своєї команди, але обігравши воротаря після виходу один на один, він пробив у захисника.

Другий тайм пройшов на значно менших швидкостях, періодично заколисуючи уболівальників. Втім, навіть незважаючи на це, Дніпро один момент створив, після якого потрібно було забивати.

Селезньов під час швидкої контратаки несподівано віддав поперек наліво Матеусу, але той у шпагаті не дотягнувся як слід до м'яча і не потрапив в порожній кут.

Ліга Європи. 1 тур

Пандурій (Румунія) - Дніпро (Україна) 0:1

Гол: Ротань, 38

Пандурій: Станка, Унгурушан (Пауліньйо, 75), Еріко, Христу, Момчилович, Бреевелд (Дістефано, 64), Антон, Булейке, Ерік, Нікоаре (Чюкур, 55), Адрович

Дніпро: Бойко, Федецький, Мазух, Чеберячко, Влад, Канкава, Ротань, Бруну Гама (Селезньов, 46), Коноплянка (Шахов, 85), Зозуля (Кулаков, 88), Матеус

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Дніпро у важкому матчі виграв стартовий матч Ліги Європи