Тренер Генка: Нам вдавалося накривати найнебезпечніших футболістів Динамо

20 вересня 2013, 06:18
0
32
Маріо Беен: Динамо - дуже сильний клуб

Наставник Генка Маріо Беен прокоментував перемогу над Динамо в першому матчі групового етапу Ліги Європи.

"Динамо почало дуже сильно. Складними були перші 15 хвилин поєдинку. Ми вистояли і почали організовувати контратаки. Проте, реалізувати їх не зуміли. Жаль, у першому таймі ми втратили центрфорварда. На початку другого тайму забили гол, але з виходом Мбокані кияни стали грати куди гостріше. Було дуже складно в останні 15 хвилин.

Я говорив, що Динамо - дуже сильний клуб. Ми добре вивчили суперника і нам вдавалося накривати найнебезпечніших футболістів. Але кваліфіковані гравці - це ще не все", - цитує Маріо Беена офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв про те, що київське Динамо програло свій перший матч у Лізі Європи бельгійському Генку з рахунком 0:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер Генка: Нам вдавалося накривати найнебезпечніших футболістів Динамо