Тренер Пандурія: Поразка від Дніпра має гіркуватий смак

0
18
Пустаї впевнений, що результат матчу з Дніпром міг бути для його команди кращим

Тренер Пандурі Крістіан Пустаї поділився враженням після старту в Лізі Європи.

"На жаль, у нас не вийшло сконцентруватися так, як повинні були. На інший рахунок ми сподівалися, але пропустили в першому таймі гол. Після цього гра розладналася. Ви розумієте, що Дніпро не можна порівнювати з іншими командами. Це команда дуже сильна. Ми не можемо поки себе з нею зіставити. Особливо це видно за грою в середині поля.

Тренер Дніпра: Це тільки перша гра, і ще залишається п'ять

Було дуже важко, у нас було багато втрат. Ми намагалися грати прогресивно, але не виходило. Дніпро вдало перекривав зони і не давав нам нічого особливого створити біля своїх воріт. Тільки в останні хвилини нам вдалося щось зробити і підвести м'яч до воріт суперника.

Результат завжди відображає гру. Ця поразка має гіркуватий смак. Мені здається, що результат міг бути кращим.

Не можу сказати точно, що Дніпро фаворит або Фіорентина. Попереду ще п'ять ігор. У нас ще 2 гри вдома і ми сподіваємося набрати очки", - зазначив Пустаї.

Нагадаємо, Дніпро виграв перший матч групового етапу Ліги Європи в Румунії у Пандурія з рахунком 1:0

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net: Тренер Пандурія: Поразка від Дніпра має гіркуватий смак
За матеріалами: football.ua