0
28
Волинь - Іллічівець

Підопічні Віталія Кварцяного не без проблем здолали маріупольців.

З перших хвилин матчу гравці Волині, незважаючи на дощову погоду і невелику кількість глядачів на трибунах, кинулися на штурм воріт Худжамова, і кіпер з обороною маріупольців до пори до часу давали собі раду з атаками господарів, проте потім Бабатунде, скориставшись невдалою грою захисників Іллічівця, відкрив рахунок у матчі. Провівши ударний початок поєдинку, гравці Волині трохи зменшили темп, однак і це не допомогло гостям створити що-небудь небезпечне біля воріт Кичака, який під кінець тайму отримав пошкодження і був замінений. З виходом на поле Литовченка маріупольці трохи пожвавилися, проте перший тайм завершився все з тим же рахунком - 1:0.

Другий тайм матчу господарі знову провели активніше, ніж суперники - Бабатунде міг робити дубль, проте Худжамов відмінно зіграв на виході і не дозволив гравцеві Волині подвоїти рахунок. Проте тут же Майкон міг зрівнювати рахунок після помилки захисників Волині із створенням штучного положення поза грою, дозволивши форварду Іллічівця вийти на Литовченка, однак футбольна Фортуна виявилася на боці господарів. Волинь, гнана криками Віталія Кварцяного на брівці, включилася в гру, і знову з'явилися небезпечні моменти біля воріт Худжамова, на які гості змогли відповісти лише напівмоментами все того ж Майкона. Під кінець матчу Шумахер отримав другу жовту картку і відправився відпочивати, проте часу, щоб зрівняти рахунок, у маріупольців практично не залишилося, і гравці Волині цілком заслужено святкують перемогу в сьогоднішньому матчі.

Гол: Бабатунде (12)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Волинь мінімально обіграла Іллічівець