21 вересня 2013, 19:34
0
13
Шахтар обіграв Ворсклу

У суботу, 21 вересня, в матчі української Прем'єр-ліги донецький Шахтар обіграв полтавську Ворсклу.

Подробиці матчу: Шахтар – Ворскла 3:0 текстова трансляція

Перший тайм поєдинку на Донбас-Арені вийшов досить видовищним, незважаючи на те, що був забитий лише один м'яч на обидві команди. Традиційний контроль м'яча і атакуюча ініціатива гірників, тим не менш, не завадила полтавцям боротися з господарями на кожній ділянці поля і часом серйозно порушувати спокій П’ятова - перший небезпечний момент, наприклад, виник саме біля воріт Шахтаря, коли Дедечко, не чекаючи свистка арбітра, вистрілив по воротах кіпера донеччан. Шахтарю пощастило - м'яч пройшов над поперечиною. У цілому ж на полі феєрично виглядав Бернард, який провів свій перший повноцінний матч за Шахтар, як і Факундо Феррейра, який з відмінної передачі найдорожчого придбання в історії донецького клубу відкрив рахунок у матчі.

Другий тайм матчу розпочався з красивого гола у виконанні Томаша Хюбшмана у ворота Непогодова, однак і після цього полтавчани не опустили руки, незважаючи на періодичні облоги воріт Ворскли - непоганий момент був у Янузі, проте форвард гостей послав м'яч над поперечиною воріт П'ятова. На 79-й хвилині матчу арбітр призначив пенальті у ворота гостей - Курилов збив Едуардо у власному штрафному, проте Алекс Тейшейра з точки не зміг обіграти Непогодова. Як не з пенальті, так з гри - через хвилину Шахтар провів третій м'яч, відзначився Фернандо. Також неможливо не відзначити шикарний сольний прохід у виконанні Міщенка, який завершився ударом у поперечину воріт П'ятова. Більше жодна з команд не забивала, і суддя свистком зафіксував підсумковий рахунок матчу 3:0.

Шахтар (Донецьк) - Ворскла (Полтава) 3:0

Голи: Феррейра (35), Хюбшман (49), Фернандо (80)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net