Юнацька збірна України у меншості перемогла Італію

25 вересня 2013, 18:00
0
47

25 вересня на стадіоні ім. В. Баннікова в Києві юнацька збірна команда України U-18 в товариському матчі обіграла однолітків з Італії з рахунком 2:1.

Матч відвідали президент Федерації футболу України Анатолій Коньков і головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко.

Незважаючи на товариський статус матчу, на полі протягом всього поєдинку йшла жорстка безкомпромісна боротьба. На перших хвилинах гри італійці мали декілька непоганих можливостей для взяття воріт. Найбільш активним був капітан італійської збірної Черрі, який щоразу опинявся на вістрі атак своєї команди.

ffu.org.ua

На 17-й хвилині Паріджіні завдав удару по воротах Безрука, але голкіпер надійно зіграв епізод. На 30-й хвилині помилка Медведя у своєму штрафному майданчику ледь не закінчилася неприємностями, але удару Пульєзе не вистачило точності.

На другий тайм збірна України вийшла з бойовим настроєм. Біля воріт італійської збірної стали виникати небезпечні моменти. На 53-й хвилині Кочергін вийшов на ворота суперників, але удар нападаючого обійшов дальню штангу.

На 54-й хвилині Кочергін забив гол, але арбітр не зарахував його через офсайд. Але вже через вісім хвилин українці відсвяткували взяття воріт. Зубков прийняв м'яч на вході в штрафну, вдало прикрив його корпусом від кількох суперників і пробив у дальній нижній кут воріт Аудеро.

На 71-й хвилині команда Олександра Головка вдруге розписалася у воротах збірної Італії. Арбітр призначив штрафний в 28 метрах від воріт гостей, і потужний "постріл" капітана команди Зінченка обійшов усіх футболістів у штрафний і влучив у ближній кут воріт італійської команди.

ffu.org.ua

Протягом 15-ти останніх хвилин матчу Україна змушена була грати в меншості. Арбітр видалив Лучкевича за небезпечний підкат. Але італійським юнакам вдалося лише забити гол престижу - на 91-й хвилині відзначився Бонаццолі.

Товариський матч. Україна U-18 - Італія U -18 - 2:1

Голи: Зубков (62), Зінченко (71) - Бонаццолі (90 +1)

Попередження: Арендарук (16) - Димарко (54), Черрі (74)

Вилучення: Лучкевич (74)

Україна: Безрук - Кирюханцев, Лучкевич, Каплієнко, Матвієнко (Кльоц, 46), Арендарук (Стефурак, 83), Ведмідь, Кочергін, Зубков (Квич, 87), Лук'янчук, Зінченко (Вергун, 90+3)

Італія: Скуффет (Аудеро, 46) - Тіболла, Димарко, Пульезе, Калабрезі (Тутін, 71), Капрадоссі, Палацці (Делла Джованна, 71), Черрі (Фаббро, 75), Відо (Бонаццолі, 46), Паріджіні (Бальдіні, 46), Романо (Стеффі, 80)

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net: Юнацька збірна України в меншості перемогла Італію