28 вересня 2013, 21:00
0
42
Дніпро обігрує Чорноморець

У суботу, 28 вересня, у матчі 11 туру української Прем'єр-ліги Дніпро в більшості на своєму стадіоні переграв одеський Чорноморець

Перший тайм розпочався з атак Дніпра, який все ніяк не міг підібрати заповітний ключик до воріт Чорноморця. Команда з Одеси в повному складі переходила на свою половину поля, перекриваючи усі вільні зони для атаки суперника.

Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі був на 10 хвилині зустрічі біля воріт Дениса Бойка. Антонов вчасно віддав пас на Джа Джедже, який вривався у штрафний Дніпра, але потрапити м'ячу у ворота в цьому моменті не судилося. Джедже сильно пробивши по воротах, влучив у захисника Дніпра, після чого його одноклубник Бабай послав снаряд на трибуни.

У першому таймі Дніпро багато атакував, але більшість ударів по воротах були вельми неточними. Чорноморець гостро атакував, але з ударами Антонова легко справлявся Бойко.

У кінцівці першого тайму Матеус увірвався у штрафну Чорноморця, віддав пас на вільного Калініча, а той влучно пробив Безотосного. Рахунок став 1:0, як суддя одразу всіх відправив у роздягальню, позначивши таким чином перерву.

Початок другого тайму нічим не відрізнявся від першого. Дніпро продовжував атакувати, а Чорноморець - захищатися.

Гості мали чудову можливість зрівняти рахунок на 69 хвилині зустрічі, коли Гай зробив точну передачу на Матосу, але останньому не вистачило якихось сантиметрів, щоб дотягнутися до м'яча і переправити його в сітку.

На 70-й хвилині настав переломний момент зустрічі - арбітр видаляє з поля Антонова, який порушив правила на Федецького, наступив своєму суперникові на ногу, який лежав.
Залишившись у меншості, Чорноморець сів на захист, щоб зловити суперника на контратаці.

На 74-й хвилині матчу одесити отримали право розіграти кутовий, який пізніше для них стане фатальним. Сантана виконав стандарт, але м'яч зловив Бойко, який відразу вибив його на вільного партнера. Швидкий Коноплянка легко розібрався із двома суперниками, змістився у центр і точно пробив по воротах. Лідер Дніпра зробив рахунок 2:0, поставивши, таким чином, крапку в матчі.

Дніпро після 11 гри набирає 26 очок і зміцнюється на другій сходинці чемпіонату.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net