Луческу: Як тільки в наші ворота забивається м'яч, гра, по суті, завершується

28 вересня 2013, 21:04
0
73

Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу після матчу з донецьким Металургом (2:2) заявив, що рахунок у поєдинку не відповідає грі.

"Рахунок не відповідає тому, як ми сьогодні зіграли. До того часу, коли ми пропустили перший м'яч, рахунок міг бути вже 4:0. А помилка Фернандо в штрафній площі призвела до того, що суперник нам забив. З цього моменту ми почали поспішати, грати в невластивий нам футбол - доставляти м'яч у штрафний майданчик, але там не знаходили оптимальний варіант для взяття воріт. Таким чином, перший тайм закінчився з рахунком 1:0.

Ми вийшли добре налаштованими на другий тайм, намагаючись виправити результат, але помилка двох центральних захисників - неправильно зайняті ними позиції - призвела до того, що Мораєс спокійно перекинув П'ятова і рахунок став 2:0.

У нас була хороша реакція - після того, як ми пропустили два голи, ми створили дуже багато моментів. Забили два голи, один Тейшейра міг забити ще три м'ячі, але, на жаль, матч так і закінчився - 2:2", - сказав Луческу.

За його словами, що в цьому сезоні "гірники" не можуть витягнути гру, коли першими пропускають м'яч.

"Після того, як у наші ворота забивається м'яч, гра, по суті, завершується. М'яч подовгу вводиться у гру ударом від воріт або з ауту. Немає вже жодних принципів fair play. Я попереджав команду, що якщо ви пропустите першими, суперник буде використовувати всі методи, щоб зберегти цей позитивний для себе результат. Так і виходить у цьому сезоні.

Якщо ми забивали першими, то категорично обігравали суперника. Якщо ж нам забивали, то практично гра припинялася, і ми не могли витягнути до кінця ці матчі", - підкреслив Луческу.

Нагадаємо, що в матчі 11- го туру чемпіонату України в донецькому дербі Шахтар і Металург зіграли внічию 2:2.

За матеріалами: ФК Шахтар