29 вересня 2013, 00:16
0
34
Гол Дієго Кости став вирішальним

У ніч з суботи на неділю (28-29 вересня) за київським часом у матчі 7 туру іспанської Ла Ліги Атлетико відсвяткував вікторію на полі Реала в рамках мадридського дербі.

Перша десятихвилинка матчу на Сантьяго Бернабеу посіяла в душах глядачів тяжке передчуття поєдинку, сповненого силових єдиноборств і позбавленого нападницької феєрії. Помилковість цієї тези вже на початку наступних 10 хвилин довів Дієго Коста, який реалізував свій вихід на побачення з Дієго Лопесом, після витонченого розігрівального пасу від Коке. Надалі, саме гості виглядали найкраще в атаці, а до середини тайму Реал і зовсім не створив нічого гідного згадки біля воріт Куртуа. Після півгодини гри в активі "бланкос" були лише 2 точкових постріли від Бензема. Роналду незвично випадав з атакувальних дій "вершкових", діючи не гірше, але й не краще за своїх партнерів (як це, буває, і приносить результат у складні для "неогалактікос" часи). Кріштіану взяв слово лише під завісу тайму, але рахунок так і залишився незмінним по закінченню 45-ти хвилин.

Другий тайм господарі розпочали з найбільш дорогим футболістом сучасності - Гаретом Бейлом, який замінив активного у першій половині гри Ді Марію, а також з основоположним гравцем середини поля Модрічем, що замінив Ільярраменді. Реал великими силами йшов вперед, але натикався на дисципліновані оборонні порядки Атлетико, які без очевидних ​​проблем раз за разом зупиняли хвилі вершкових атак. Більше того, "Матрацники" справно тікали в контратаки, які незмінно закінчувалися ударами по воротах або стандартами з подальшими небезпечними розіграшами м'яча. Ці випади були чи не найгостріше методичних облог штрафної Тібо Куртуа у виконанні господарів поля. І рахунок міг змінитися швидше на користь Атлетико. Чого лише варте фантастичне побачення Дієго Кости з Лопесом на 60-ій хвилині і дзвін поперечини після майстерного удару Коке на 81-й хвилині.

Гості продемонстрували відмінну фізичну форму (Дієго Сімеоне провів усі свої заміни в останню 5-хвилинку основного часу) і командна взаємодія. Гра "атлетичної команди" не примушувала сумніватися в їхньому загальному успіху, незважаючи на те, що під завісу зустрічі Мората мав кілька можливостей врятувати матч для Реала.

Підсумок: гра Атлетико на початку сезону демонструє, що після відходу Фалькао життя не закінчується, і дружина Дієго Сімеоне на підтвердження цієї тези заслужено ділить лідерську позицію з Барселоною після 7 турів національної першості.

Реал ( Мадрид) - Атлетико (Мадрид ) - 0:1

Гол: Дієго Коста (11)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Атлетико святкує у мадридському дербі.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net