Полтавська битва. Динамо рятує матч проти Ворскли на останніх хвилинах

29 вересня 2013, 20:13
0
51
Динамо знову не змогло перемогти

У неділю, 29 вересня, в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги Ворскла не змогла обіграти київське Динамо.

Подробиці та онлайн матчу: Ворскла - Динaмо - 2:2. Текстова трансляція

Знову в нашому залі... Будь-якому вболівальнику Динамо починає згадуватися ця пісня при перегляді гри своєї улюбленої команди. Скоро тренери всіх клубів УПЛ будуть журитися, коли не вдасться перемогти "міцного середняка" нашого чемпіонату.

Гра почалася з небезпечним моментів для Динамо. Спочатку Велозу небезпечно подавав, але захисник скинув м'яч воротареві грудьми. А потім Ідейє показав, як він чудово вміє бити повз ворота, не реалізувавши відмінну передачу Беланда.

А потім пролунав Грім. Громов якісно закинув м'яч у володіння Динамо, Яхович вибіг першим, Коваль не встиг, а захисники не наздогнали - удар з ходу і гол у ворота. Кияни швидко відігралися - Гусєв прострілив на Ярмоленка, воротар впорався, але Беланда був точний. Правда, на перерву Динамо не змогло піти навіть з нічиєю - Вукоєвич навіщось зіграв рукою після подачі з кутового, а Громов забив з пенальті. 2:1

У другому таймі всіх здивував Аруна. Навіщось Браун (і буде цікаво послухати версію подій нігерійця) вдарив нишком захисника Ворскли і отримав справедливу червону картку. Тут же Хачеріді ледь не привіз гол у ворота, віддавши м'яч Яховичу, але Коваль врятував.

Блохін посилив атаку, випустивши Мбокані й Аруну. І як не дивно, саме Лукман вже в доданий час прийняв подачу, розвернувся і здобув для Динамо нічию. Чи вистачить цього очка Олегу Блохіну ?

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур

Ворскла (Полтава) - Динамо (Київ) - 2:2

Гол: Адіс Яхович (32), Артем Громов (45-пенальті) - Юнес Беланда (40), Лукман Аруна (90 +1)

Видалення: Браун Ідейє (51, ​​неспортивна поведінка)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Полтавська битва. Динамо рятує матч проти Ворскли на останніх хвилинах

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net