Тренер Аякса: Балотеллі зробив гол з нічого, зобразивши театр

2 жовтня 2013, 09:56
0
56
Франк де Бур: Пропускати з пенальті - це велике розчарування

Головний тренер Аякса Франк де Бур після нічиєї з Міланом у матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів заявив, що несправедливе суддівство не дозволило його команді взяти в цьому поєдинку три очки.

"Ми знали, що Балотеллі здатний зробити гол з нічого, зобразивши театр, але нам це коштувало двох очок.

• У цієї нічиєї гіркий післясмак. Я можу змиритися з тим, що ми втратили перемогу, але пропускати з пенальті - це велике розчарування.

У штрафному майданчику завжди йде контактна боротьба, де головне - вчасно прибрати руку, і ван дер Хорн так і вчинив. Рішення про призначення пенальті було безглуздим", - сказав наставник Аякса.

Нагадаємо, що поєдинок 2-го туру групового туру Ліги чемпіонів Аякс-Мілан завершився внічию 1:1. Обидва голи у цьому поєдинку були забиті вже під завісу зустрічі. Рахунок на 90-ій хвилині відкрив Стефано Денсвілл. А на 4-ій хвилині компенсованого часу Маріо Балотеллі реалізував пенальті - 1:1.