Шахтар вирвав перемогу над МЮ у Юнацькій Лізі чемпіонів

0
60
Шахтар U-19 здобув першу перемогу в Юнацькій Лізі чемпіонів

Шахтар U-19 здобув дебютні очки, перегравши одноліток з Англії.

Юнацька команда донецького Шахтаря обіграла одноліток з Манчестер Юнайтед у другому турі Юнацької Ліги чемпіонів.

Як і в першому матчі проти Реал Сосьєдад, юні "гірники" швидко відкрили рахунок - вже на третій хвилині Зінченко подав зі штрафного з правого флангу, а захисник МЮ Іоанну головою зрізав м'яч у свої ворота.

Надалі Шахтар мав не одну нагоду подвоїти свою перевагу, але ударам Арендарука, Адаменка і Борячука або не вистачало точності, або впевнено на воротах грав Голліні.

Але в підсумку гол забили гості - на 76-й хвилині Перейра з правого флангу закручував у штрафний. Сарнавський пішов на м'яч, але його випередив Вілсон, який головою вколотив "снаряд" у сітку.

До честі українських футболістів, пропущений гол їх не збентежив, і вони зуміли вирвати перемогу. На 87-й хвилині Арендарук поставив корпус в чужому штрафному, побачив Зубкова і віддав йому передачу. Олександр прийняв м'яч, а другим дотиком пробив з-під двох захисників - точно в кут.

2:1 - непроста перемога Шахтаря U -19, яка стала дебютною для української команди в Юнацькій Лізі чемпіонів.

Шахтар зрівнявся за набраними очками з Манчестер Юнайтед (по 3 очки), а лідирує в групі Реал Сосьєдад, який у другому турі обіграв німецький Байєр 5:1.