Екс-нападаючий МЮ: Всі переконалися вже, що Шахтар - дуже сильна команда

3 жовтня 2013, 14:28
0
36
Йорк: Шахтар - дуже сильна команда

Колишній нападаючий Манчестер Юнайтед Дуайт Йорк поділився думкою про гру команди в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти Шахтаря.

"Очко було зароблене в дуже впертій боротьбі. Мені здалося, що Шахтар знайшов свою гру в другому таймі і осадив Манчестер Юнайтед. МЮ, у свою чергу, продемонстрував свою стійкість, команда впевнено трималася і справлялася з атаками суперника.

Тут дуже складно здобути прийнятний результат. Відштовхуючись від того, що було в останні тижні, набране очко - це хороший результат. Всі переконалися вже, що Шахтар - дуже сильна команда. На своєму полі вони здатні дати бій будь-якому супернику.

Команда грає в атакуючий футбол, і в другому таймі вони діяли просто чудово. Юнайтед доводилося оборонятися всіма силами, але блискучий удар Тайсона приніс Шахтарю заслужений гол", - наводить слова Йорка sports.ru з посиланням на Sky Sports.

Нагадаємо, що в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар і Манчестер Юнайтед зіграли внічию 1:1.