Чорний четвер, Дніпро і Чорноморець програли, Динамо втратило перемогу

3 жовтня 2013, 23:05
0
42
Динамо знову не може перемогти

У четвер, 3 жовтня, українські команди провели матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи.

Першими свою гру починали кияни.

Стартувавши просто чудово і забивши в середині першого тайму два голи, Динамо віддало ініціативу аж ніяк не зоряному супернику, пропустило швидкий гол на початку другого тайму, кілька разів дозволило створювати біля своїх воріт по-справжньому небезпечні моменти і традиційно для цього сезону не витримало тиску, пропустивши гол вже в кінцівці компенсованого часу. Підсумком матчу стала нічия.

Динамо на останніх хвилинах втрачає перемогу над Рапідом

Рапід (Австрія) - Динамо (Київ) 2:2

Гол: Бюргшталлер (53), Тріммель (90 +4) - Ярмоленко (30), Дібон (34- автогол)

Рапід – Динамо - 2:2. Відео голів матчу

Інший матч групи: Генк - Тун - 2:1 (Горіус 55, Воссен 63 - Мартінез 90 )

Далі настала черга одеситів. Враховуючи, що суперником виступав грізний ПСВ, дуже недоречно припав швидкий гол, який залетів у ворота Чорноморця - Безотосний не зміг впоратися з красивим ударом Депая.

Чорноморець не здався, підопічні Романа Григорчука створили кілька хороших моментів, коли відмінно проявив себе польський голкіпер Титонь, але гол під завісу поєдинку від Йозефзона розставив все по своїх місцях.

Чорноморець (Одеса) - ПСВ (Ейндховен , Нідерланди ) - 0:2

Голи: Мемфіс Депа (12), Флоріан Йозефзон (88)

Інший матч групи: Лудогорец - Динамо Загреб - 3:0 (Хунін Квіксада 12, Місідян 34, Дьяков 61).

У свою чергу Дніпро починав гру, як і належить господарям, з впевнених атак. Проте до перерви голу глядачі не побачили. Зате на початку  другого тайму команди обмінялися 11- метровими ударами – спочатку Фіорентина відкрила рахунок після фолу Ротаня і удару Родрігеса, а потім Дніпро зрівняв після гри рукою і точного удару Селезньова.

На 73-й хвилині досвідчений Массімо Асброзіні з воротарського розстріляв головою ворота Дніпра. Господарі, навіть незважаючи на вилучення у складі суперника, так і не змогли дотиснути італійців і здобути нічию.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Фіорентіна ( Італія ) 1:2

Гол: Селезньов (57, з пен.) - Гонсало Родрігес (53, з пен.), Амброзіні (73)

Інший матч групи: Пасуш - Панудрій - 1:1 (Мемо Родрігес 49 - Момціловіч 5 )

Таким чином, у трьох матчах українські команди змогли добути всього одне очко.