0
58
Дніпро не зміг впоратися з Фіорентиною

Дніпропетровський Дніпро не зміг здобути очки у матчі проти лідерів групи Е.

Дніпропетровський Дніпро програв матч другого туру групового етапу Ліги Європи італійської Фіорентині з рахунком 1:2.

У першому таймі головною дійовою особою на полі був сніг, який рясно сипав з неба і заважав футболістам грати. На двох у перші 45 хвилин команди створили усього два моменти.

На 23-й хвилині Селезньов отримав м'яч майже в центрі поля з ауту, набрав швидкість, пройшов по центру у штрафний і пробив з 15 метрів - Нето врятував гостей від голу.

Гості відповіли моментом на 39 -й хвилині, коли Чеберячко не дозволив завдати удару Матосу з кількох метрів.

Дніпро – Фіорентина - 1:2. Відео голів матчу

Зате після перерви обидві команди значно додали у швидкості і моменти стали виникати то біля одних, то біля інших воріт.

Рахунок був відкритий на 52-й хвилині, коли Ротань порушив у своєму штрафному правила проти Рідера, за що польський арбітр призначив у ворота Дніпра пенальті. Гонсало Родрігес з "точки" пробив по центру, тоді як Бойко вже впав у лівий кут.

Ротань виправився через чотири хвилини, коли після його удару м'яч влучив у руку Пісарро в штрафний Фіорентини, а Євген Селезньов впевнено виконав вирок арбітра.

Після цього пішла гра на зустрічних курсах. На 67-й хвилині гості ледь не вийшли вперед після потужного дальнього удару у виконанні Куардадо, після чого Денис Бойко витягнув м'яч з-під поперечини власних воріт.

Але на 73-й хвилині гості все ж забили. Борха Валеро обійшов Матеуса на фланзі і навісив у штрафний, Мандзюк не встиг перешкодити досвідченому Амброзіні виграти повітря і завдав точного удару.

Футболісти Дніпра до кінця тайму мали кілька моментів , щоб зрівняти рахунок, але не змогли забити гол.