0
49
Карпати б ють Металург в Запоріжжі
Сергій Зеньов відзначився дублем

У суботу, 5 жовтня, в матчі української Прем'єр-ліги запорізький Металург вдома поступився львівським Карпатам.

Подробиці матчу: Металург З - Карпати 1:3 текстова трансляція

З перших хвилин матчу підопічні Олександра Севідова кинулися на штурм воріт Металурга - вже на 3й хвилині матчу непоганий момент для взяття воріт мав Гладкий, однак з відмінної позиції не влучив у ствір. Сергій Пучков тут же змінив Коротецького, що погано почав зустріч, і до середини тайму гравці Металурга зуміли вирівняти гру, проте небезпечних моментів біля воріт Ільющенкова господарі практично не створювали.

Почавши другу половину зустрічі так само активно, як і першу, гравці Карпат відразу відкрили рахунок у матчі - Сергій Зеньов головою без проблем переправив м'яч у ворота Старцева після флангової передачі. А незабаром Младен Бартулович подвоїв перевагу своєї команди. Господарі такому натиску не змогли протиставити абсолютно нічого - найактивнішим у складі Металурга був Лео, який вийшов на заміну замість Платона, проте його зусиль не вистачило для створення чого-небудь біля воріт Карпат. Тим часом гості дарма часу не гаяли і довели рахунок до розгромного - дубль на рахунку Зеньова. І все ж запорожці не зупинилися і на останній доданій хвилині спромоглися на гол престижу - Андрій Шевчук став автором єдиного м'яча господарів у матчі. 1:3 - легка перемога підопічних Севідова і абсолютно блякла гра Металурга.

Металург (Запоріжжя) - Карпати (Львів) 1:3

Гол: Шевчук (90+4) - Зеньов (46, 77), Бартулович (54)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Карпати б’ють Металург в Запоріжжі

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net