Захисник збірної України: У нас була шалена підтримка

12 жовтня 2013, 10:00
0
35
Федецький: Більше хотілося акцентувати увагу на грі в обороні

Захисник збірної України Артем Федецький заявив, що перемогти Польщу українській команді дуже допомогла підтримка трибун.

"Сьогодні у нас була шалена підтримка, тому хотілося б сказати спасибі, що вболівальники все ж змогли прийти на матч. Ця підтримка дуже допомогла.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Україна - Польща - 1:0. Відеоогляд матчу

Можливо, не все у нас виходило. Більше хотілося акцентувати увагу на грі в обороні, адже ми розуміли, яка в цьому матчі ціна хоча б однієї помилки", - сказав Федецький.

За словами футболіста, це була гра на результат.

"У першому таймі було багато браку, про що нам і сказав Фоменко в перерві. У другому таймі осмисленості було більше, хоча і там без браку не обійшлося. Ми билися один за одного! Сьогодні була гра на результат, який ми змогли добути", - підкреслив Федецький.

Нагадаємо, що 11 жовтня у матчі відбірної групи на Чемпіонат світу 2014 року збірна України здобула перемогу над Польщею з рахунком 1:0. Перед заключним туром Україна посідає друге місце в групі H, маючи в своєму активі 18 пунктів. Англія випереджає нашу команду на одне очко.

Зазначимо, що в разі перемоги збірної України над Сан-Марино і нічиї чи поразки Англії в матчі з поляками, наша команда зможе потрапити на ЧС-2014 з першого місця в групі.

Україна - Польща. 1:0/Dynamomania.com

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Захисник збірної України: У нас була шалена підтримка

За матеріалами: uefa.com