Едмар: Жовті картки на початку матчу допомогли нам трохи заспокоїтися

12 жовтня 2013, 10:44
0
30

Півзахисник збірної України Едмар підвів підсумок відбіркового матчу ЧС-2014 зі збірною Польщі.

"Ми, звичайно ж, чекали такого опору з боку Польщі. Розуміли, що для суперника цей матч - останній шанс зберегти шанси на чемпіонат світу. Однак і ми не хотіли поступатися у боротьбі. Напевно, тому в перші 10 хвилин матчу отримали відразу дві жовті картки. Але це допомогло нам трохи заспокоїтися.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Україна - Польща - 1:0. Відеоогляд матчу

Ми були готові до того, що поляки з перших хвилин побіжать вперед, і, вважаю, дуже грамотно зіграли від оборони. Звичайно ж, не хотілося отримувати "швидких" карток, але, повторюся, занадто велике було наше бажання не поступитися суперникові в боротьбі. Тому так вийшло. Зате потім стали грати обережніше. Перший тайм провели, можна сказати, акуратно, а після перерви розбігалися - і стало набагато легше.

Не йшла гра в центрі поля в першому таймі? Ми обговорювали це в перерві матчу. Нам просто потрібно було грати ближче один до одного і частіше користуватися короткими передачами", - сказав Едмар у коментарі телепрограмі Шустер Live.

Нагадаємо, що 11 жовтня у матчі відбірної групи на Чемпіонат світу 2014 року збірна України здобула перемогу над Польщею з рахунком 1:0. Перед заключним туром Україна посідає друге місце в групі H, маючи в своєму активі 18 пунктів. Англія випереджає нашу команду на одне очко.

Зазначимо, що в разі перемоги збірної України над Сан-Марино і нічиї чи поразки Англії в матчі з поляками, наша команда зможе потрапити на ЧС-2014 з першого місця в групі.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Едмар: Жовті картки на початку матчу допомогли нам трохи заспокоїтися

За матеріалами: dynamo.kiev.ua