Ротань: Фоменко в перерві нас заспокоїв і попросив грати агресивніше

0
35
Ротань вдячний харківським уболівальникам за підтримку збірної

Капітан збірної України Руслан Ротань дав коментар після матчу проти Польщі.

"Гра важка, нервова, інакше і не могло бути, тому що вона була вирішальною для обох команд. Добре що ми виграли, додали в кінці, знайшли в собі сили забити і добилися перемоги.

У перерві тренер ввів корективи, тому що не можна було грати так, як у першому таймі. У хлопців очі горіли, все дуже хотіли перемогти, що десь може бути і заважало нам. Михайло Іванович заспокоїв нас, попросив трохи агресивніше заграти, що й вийшло.

Ще є матч з Сан-Марино, цю команду, природно, треба обігравати і дивитися на інші матчі. Травми? Слава Богу у всіх все добре, легкі забої звичайно є, але інакше й бути не могло, тому що гра була ключова для команд.

Звичайно, дуже приємно було грати на заповненому стадіоні, і це великий плюс - якби грали без уболівальників, це був би для нас мінус. Спасибі всім уболівальникам, які нас підтримали", - заявив Ротань.

Нагадаємо, що 11 жовтня у матчі відбірної групи на Чемпіонат світу 2014 року збірна України здобула перемогу над Польщею з рахунком 1:0. Перед заключним туром Україна займає друге місце в групі H, маючи в своєму активі 18 пунктів. Англія випереджає нашу команду на одне очко.

Зазначимо, що в разі перемоги збірної України над Сан-Марино й нічиї чи поразки Англії в матчі з поляками, наша команда зможе потрапити на ЧС-2014 з першого місця в групі.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Ротань: Фоменко в перерві нас заспокоїв і попросив грати агресивніше

За матеріалами: faeri.ru