Шахтар здобув вольову перемогу над Іллічівцем

19 жовтня 2013, 16:55
0
58
Даріо Срна приніс Шахтарю перемогу

У суботу, 19 жовтня, в матчі 13-го туру чемпіонату України донецький Шахтар з великими труднощами зумів обіграти маріупольський Іллічівець.

Подробиці та онлайн матчу: Іллічівець - Шахтар - 1:3. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Результат першого тайму, зафіксований Юрієм Ваксом свистком на перерву, був просто приголомшливим. Двічі вдаривши в штангу і не реалізувавши безліч моментів, чемпіони України пішли на відпочинок програючи в рахунку 0:1, причому Тарас Степаненко сам підправив удар у ворота своєї команди.

А от у другому таймі все стало на свої місця. Завдавши в підсумку 23 удари проти 8 у суперника, Шахтар переламав гру завдяки помилкам захисту Іллічівця. Двічі господарі укладали гравців "гірників" на газон у своєму штрафному і дозволили супернику вийти вперед. Ну а Луїс Адріано просто добив Іллічівець в кінцівці поєдинку.

Ось такою вийшла гра для Шахтаря, який перед Лігою чемпіонів знову видав нервовий матч у чемпіонаті

Іллічівець (Маріуполь) - Шахтар (Донецьк) - 1:3

Гол: Тарас Степаненко (38- автогол) - Даріо Срна (67- пенальті, 73- пенальті), Луїс Адріано (87)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар героїчно вириває перемогу у Іллічівця