Луческу: Ми заслужили перемогу, але хотілось би грати в більш кращих умовах

19 жовтня 2013, 17:42
0
32
Мірча Луческу оцінив перемогу над Іллічівцем

Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу в інтерв'ю телеканалу Футбол поділився своїми враженнями від перемоги над Іллічівцем (3:1) в чемпіонаті України.

"Дуже складно було грати на такому полі, - розповів Мірча Луческу. - Не тільки через воду, яка була на газоні, а й через вітер. Дуже важливо, що закінчилася гра без травм, за винятком Сергія Кривцова. Тепер будемо готуватися до гри з Байєром.

Було видно, що футболісти Іллічівця дуже мотивовані на гру і був перший тайм дуже нервовий. Але в другому таймі ми взяли все в свої руки і могли забивати більше голів, але рахунок є справедливим.

Хотілося б відзначити Рустама Худжамова, який провів прекрасну гру. Ми заслужили перемогу, але хотілось би грати в більш кращих умовах. Поки що наша реалізація кульгає, хоч ми і створюємо моменти. З цією проблемою потрібно боротися і, природно, надалі ми будемо грати краще"

Нагадаємо, що в суботу, 19 жовтня, в матчі 13-го туру чемпіонату України Шахтар здобув вольову перемогу над Іллічівцем.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Луческу: Ми заслужили перемогу, але хотілось би грати в більш кращих умовах

За матеріалами: sport.ua