19 жовтня 2013, 18:02
0
58
Дніпро легко розправився з Карпатами

У суботу, 19 жовтня, в матчі 13-го туру чемпіонату України Дніпро на виїзді легко переграв львівські Карпати.

Подробиці та онлайн матчу: Карпати - Дніпро - 0:4. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

З перших же хвилин Дніпро почав пресингувати. Особливо виділявся у гостей Зозуля, який традиційно діяв з великим бажанням. На 11-й хвилині саме йому не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути передачу з правого фланга. А незабаром рахунок був відкритий. Пластун грубо помилився, вибивши м'яч прямо на суперника. Ним виявився Бруно Гама, який прокинув і чітко пробив у дальній кут.

Незабаром Гама зміг оформити дубль, точно пробивши від дальньої штанги у ворота з-за меж штрафного майданчика. До кінця першого тайму Карпати так і не змогли перебудуватися.

Футболісти Карпат намагалися діяти щільніше із суперником, але змусити помилятися ніяк не вдавалося. В атаці львів'яни і раніше допускали велику кількість браку. Особливе місце по такій грі займали стандартні положення, левову частку яких виконував Бартулович. Правда, і після кутових моменти не виникали. А Дніпро не випускав суперника з чужої половини, і остаточний результат прийшов в середині тайму. Спочатку відзначився Матеус, головою точно пробивши з лінії воротарської.

А потім Євген Селезньов потужно пробив по воротах з лінії штрафної - і м'яч від поперечини влетів у сітку. Після цього все в матчі стало ясно. Карпати хотіли забити гол престижу, але всерйоз потривожити Бойка їм так і не вдалося.

Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:4

Гол: Бруно Гама (16, 30), Матеус (62), Євген Селезньов (64)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро розгромив Карпати на виїзді