Фотогалерея: Маріупольське болото. Шахтар здобув перемогу над Іллічівцем

19 жовтня 2013, 19:12
0
28
Шахтар грав з Іллічівцем у несприятливих умовах

У суботу, 19 жовтня, в матчі 13-го туру чемпіонату України донецький Шахтар здобув вольову перемогу над Іллічівцем. Зазначимо, що негода зіпсувала газон стадіону.

Після першого тайму лідирували господарі - це Тарас Степаненко підправив удар суперника у свої ворота.

У другому таймі Шахтар вийшов вперед завдяки двом влучним ударам капітана команди Даріо Срни з 11-метрової позначки, а добив Іллічівець під кінець гри Луїс Адріано.

Таким чином в матчі 13-го туру чемпіонату України Шахтар здобув вольову перемогу з рахунком 3:1 над Іллічівцем.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Фотогалерея: Маріупольське болото. Шахтар здобув перемогу над Іллічівцем