26 жовтня 2013, 17:04
0
51
Бернард став героєм матчу проти Зорі

У суботу, 26 жовтня, донецький Шахтар розгромив луганську Зорю в матчі 14-го туру чемпіонату України.

Подробиці та онлайн матчу: Шахтар – Зоря - 4:0. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Підсумок гри Шахтаря і Зорі був вирішений в перші 25 хвилин матчу. Велика роль у перемозі "гірників" належить літньому новачку Бернарду. Спочатку бразилець відмінно видав пас на Тараса Степаненка, який відкрив рахунок у матчі. Потім сам Бернард скористався передачею Даріо Срни, забивши гол. Ну а на 22-й хвилині знову Даріо Срна асистував партнерам, навісивши точно на голову Факундо Феррейрі.

Після цього Шахтар знизив обороти, й наступного гола довелося чекати півгодини. І знову м'яч на рахунку Факундо Феррейри, який відгукнувся на передачу з глибини. Шахтар міг забити ще кілька голів, але рахунок так і не змінився.