Луческу: Ми потребували такої перемоги, особливо після гри в Леверкузені

26 жовтня 2013, 20:01
0
31
Луческу: Сподобалося ставлення футболістів до справи

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу після перемоги над луганською Зорею заявив, що задоволений грою своїх підопічних.

"Перемога, якої ми потребували, особливо після гри в Леверкузені. Рахунок відповідає тому, що відбувалося на полі. Знали, що проти нас вийде дуже організована і потужна команда. Але в той же час підкреслювали, що таке буде до першого забитого гола.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Шахтар - Зоря. 4:0. Відео голів матчу

Сподобалося ставлення футболістів до справи, багато моментів створили, особливо в першому таймі. Реалізували ситуації, які створили. І ще багато моментів не реалізували. Другий тайм був не такий інтенсивний. В якійсь мірі це пов'язано з тим, що Феррейра відчув м'язовий біль. Він залишився на полі, але практично не рухався, не міг грати. Те ж саме з Велінгтоном. Він отримав удар, і останні хвилини провів з опухлим гомілкостопом. Ці хвилини ми грали практично удев'ятьох. Найважливішим було не ризикувати і контролювати м'яч.

Задоволений практично всіма, більшою мірою новачками, які добре себе показали. А Феррейрою в першому таймі - особливо. Фред добре діяв у середині поля. І, звичайно ж, Бернард, який підтвердив, що ми, напевно, не дарма його купили за такі гроші. Єдине, що мене турбує,- дуже жорстко грають проти наших футболістів. Бразильці, може бути, ще не звикли до цього, адже у них на батьківщині зовсім інший футбол. В останніх турах це простежувалося", - сказав Луческу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Розгром по- донецьки. Шахтар нокаутував Зорю у себе вдома

Нагадаємо, що в поєдинку 14-го туру чемпіонату України Шахтар розгромив Зорю з рахунком 4:0.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Луческу: Ми потребували такої перемоги, особливо після гри в Леверкузені

За матеріалами: ФК Шахтар