Металіст здобув перемогу у матчі з Карпатами

26 жовтня 2013, 20:40
0
75
Металіст переграв Карпати

У суботу, 26 жовтня, харківський Металіст здобув чергову перемогу в чемпіонаті України, перегравши львівські Карпати.

Подробиці та онлайн матчу: Металіст – Карпати - 2:1. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Домашній матч для Металіста проти традиційно непоступливих Карпат міг скластися й важче, якби не потужний старт господарів у перші 20 хвилин поєдинку. До того, як Алехандро Гомес вже на 13-й хвилині розмочив рахунок красивим ударом, Металіст створив ще два небезпечних моменти. Більше того, через 7 хвилин ще один відмінний удар, але вже від Хосе Соси, подарував Металісту подвійну перевагу.

Після цього господарі, яким довелося обходитися без травмованого тренера Мирона Маркевича, взяли гру в свої ноги і намагалися тримати Карпати під контролем.

У другому таймі гості заграли активніше. У відповідь на момент Девіча захиснику Металіста Папі Гуйє довелося виносити м'яч з лінії воріт після пострілу Ткачука. Відкрита гра принесла більше моментів і Младен Бартулович ще одним хорошим дальнім ударом відквитав один гол.

Однак той же Бартулович підвів свою команду, не тільки травмувавши гравця харків'ян Павла Ксьонза, але й заробивши другу жовту картку за суперечки з арбітром. Стандарти львів'ян стали менш небезпечними, і гра так і завершилася перемогою Металіста.