Роналду назвав "засранцем" суддю матчу з Барселоною

0
75
Роналду назвав  засранцем  суддю матчу з Барселоною
Кріштіану Роналду не сподобалося суддівство

Нападник Реала Кріштіану Роналду образив головного арбітра матчу з Барселоною Альберто Ундіано Мальєнко.

Португальський форвард назвав рефері "засранцем". Це сталося у другому таймі, коли суддя не призначив пенальті у ворота Барселони після зіткнення португальця із захисником каталонців Хав'єром Маскерано.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Барселона - Реал - 2:1. Відео голів матчу

Цей момент зафіксували камери телеканалу Canal.

На 79-й хвилині зустрічі невдовзі після другого гола Барселони Роналду образив одного з помічників Ундіано Мальєнко, за що отримав жовту картку. Після закінчення гри португалець жестом показав, що його команду пограбували.

Нагадаємо, що в першому Ель Класіко цього сезону Барселона виявилася сильнішою. Каталонці обіграли мадридський Реал з рахунком 2:1.

Джерело відео: EDDCanalplus
Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Роналду назвав "засранцем" суддю матчу з Барселоною (ВІДЕО)
За матеріалами: СПОРТ-Экспресс