Вукоєвич: Кожна команда намагається нав'язати боротьбу проти Динамо

0
94
Вукоєвич: Кожна команда намагається нав язати боротьбу проти Динамо
Вукоєвич: Велика честь виконувати роль капітана в Динамо

Хорватський півзахисник Динамо Огнен Вукоєвич, який в матчі Кубка України з Шахтарем (Свердловськ) вийшов на поле у ролі капітана команди, прокоментував перемогу свого клубу.

"Для мене, дійсно, велика честь виконувати роль капітана в Динамо. Я знаю, які легендарні футболісти виконували цю місію в різні часи - Шевченко, Шовковський, Лужний, Белькевич.

Думаю, кожна дитина, яка починає грати у футбол в Україні і в Києві, зокрема, хоче стати гравцем Динамо, а бути капітаном - це і зовсім мрія! Тому хочу сказати велике спасибі тренерам, які довірили мені цю місію. Мені особливо приємно і почесно, що мені, як іноземцеві, довірили бути капітаном.

Повний матч, в якому я був капітаном з перших хвилин, - перший. До цього мені передавали капітанську пов'язку в другому таймі матчу з Актобе.

Найголовнішим було перемогти, і щоб ніхто не отримав травму. Дуже багато чого вирішив перший гол, після якого гра пішла значно спокійніше і легше. Зрозуміло, що кожна команда намагається нав'язати боротьбу проти Динамо, мотивація у всіх на високому рівні. Ми граємо двічі на тиждень, через два дні на третій, потрібно рухатися далі", - цитує Вукоєвича прес-служба Динамо.

Нагадаємо, Динамо з рахунком 4:0 переграло Шахтар Свердловськ в матчі 1/8 фіналу Кубка України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чудеса нерозуміння. Гравці Динамо не поділили м'яч

За матеріалами: fcvolyn.netСПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net