Sport bigmir,  3 листопада 2013, 18:09
0
280
Активність Зозулі мала негативні наслідки

У неділю, 3 листопада, в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги донецький Металург у домашніх стінах розписав мирову з дніпропетровським Дніпром.

Подробиці і онлайн-трансляція матчу: Металург Д-Дніпро - 1-1, текстова трансляція

Дніпряни, як і личить фаворитові, не стали відкладати справу в довгий ящик і вже на 13-ій хвилині матчу повели в рахунку. Віддаючи належне пострілу Євгена Коноплянки метрів з 26-ти, все ж не варто знімати відповідальності з кіпера донеччан Олександра Бандури, який міг виручити партнерів у цьому моменті. Дніпро відійшов від активізму на половині поля Металурга, зрідка турбуючи Бандуру якісними контратаками. І лише одного разу дніпропетровці могли постраждати від подібної тактики, коли на 18-ій хвилині Морозюк (який залишив ще в першому таймі поле достроково через травму) не зміг переграти в ближньому бою Бойка. Оживив розмірену гру епізод на 37-ій хвилині, коли удар Зозулі головою потривожив поперечину воріт Бандури.

Другий тайм розпочався з низки загострень від Коноплянки на фланзі і вишуканого моменту Жуліано. Однак на 59-ій хвилині дещо нелогічний (виходячи з ігрових тенденцій) гол В'ячеслава Чечера повернув хід поєдинку на несподіване русло! Натхненні донеччани видали ударний відрізок після забитого гола, легітимізуючи тим самим рівний рахунок на табло стадіону "Металург".

Хуанде Рамос миттєво відреагував на пропущений м'яч виходом Калінича в атакувальну лінію Дніпра, і хорват через мить після появи на полі мав можливість знову вивести гостей уперед! Гра набула позиційного характеру з періодичними періодами активності то біля одних, то біля інших воріт. Але в пам'яті глядачів залишилися лише напівмоменти Зозулі та Алешандре. Правда, під саму завісу зустрічі нападаючий Дніпра заробив два попередження, достроково відправившись відпочивати.

Підсумок: Дніпро слідом за Шахтарем і Металістом втрачає очки, створюючи передумови для Чорноморця і Динамо скоротити відставання від лідерів чемпіонату.

Металург (Донецьк) - Дніпро (Дніпропетровськ) 1-1

Голи: В'ячеслав Чечер (59) - Євген Коноплянка (13)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net