0
313
Дніпро впевнено переграло Пасуш

У четвер, 7 листопада, Дніпро завдяки перемозі над португальським Пасушем зуміло достроково забезпечити собі вихід в плей-офф.

Подробиці та онлайн матчу: Дніпро - Пасуш - 2:0. Текстова трансляція матчу Ліги Європи

І у відповідь гра Дніпра проти Пасуша почалася при такому ж неспішному сценарії, як і перша. Тільки цього разу українська команда не чекала кінця поєдинку, а включила обороти в першому таймі. У середині цього відрізка спочатку Калініч, а потім і Коноплянка мали шанси. Євген взагалі в цьому матчі просто розривав фланг суперника. Логічним став і гол Матеуса, забитий під самий кінець тайму - бразилець скористався подачею Федецького.

У другому таймі Дніпро вже спокійно гралоу свою силу, а Коноплянка вразив новим красивим голом - змістився в центр і невідпорно закрутив м'яч у дальній кут.

Більше Дніпро в цьому матчі не забило, але й не треба було - перемога вивела команду Рамоса в євровесну.

Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) - Пасуш (Пасуш-ді-Феррейра, Португалія) - 2:0

Гол: Матеус (44), Євген Коноплянка (66)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро обіграло Пасуш і достроково вийшло з групи Ліги Європи