Sport bigmir,  8 листопада 2013, 00:08
0
287
Андрій Ярмоленко прийняв участь в обох взяттях воріт

У четвер 7 листопада в матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи швейцарський Тун поступився на своєму полі київському Динамо.

Подробиці та онлайн матчу: Тун - Динамо - 0-2, текстова трансляція матчу

Вже на 29-ій секунді матчу швейцарці могли розпечатати ворота Динамо, але впевнена гра на останньому рубежі у виконанні Шовковського завадила Шнойвлі записати на свій рахунок швидкий гол. Швейцарці продовжували турбувати оборону киян і далі - так, Садік потрапив у штангу гостьових воріт. Однак повів у рахунку на 29-ій хвилині саме український клуб, коли простріл справа від Ярмоленка зрізав у власні ворота Лукас Шенкель.

Ще за рахунку 0-0, динамівці залишилися в меншості, після того, як у сварці з арбітром 2 жовті за 1 хвилину отримав Мбокані. Але ця обставина не позначилася докорінно на грі швейцарців. Господарі не стали грати гостріше, більше того - ближче до кінця тайму їх перевага у володінні м'ячем буланівельована.

Другий тайм команди почали менш активно. Незважаючи на гру в меншості, кияни виглядали цікавіше в атаці. І гол Андрія Ярмоленка прямим ударом зі штрафного на 68-ій хвилині підвів логічну риску під перевагою гостей. Лише після другого пропущеного м'яча, наставник Туна почав оптом вдаватися до замін, але крім кількох жвавих біля воріт Шовковського і ударів поблизу створу, згадати господарям нічого. Динамо спокійно довело матч до переможного результату.

Підсумок: Динамо закріплюється на другій позиції в групі і, здається, готове посперечатися в очному поєдинку з бельгійським Генком за лідерство.

Тун (Швейцарія) - Динамо (Київ) 0-2

Голи: Лукас Шенкель (29, автогол), Андрій Ярмоленко (68)

Вилучення: Мбокані (17, Динамо)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо повторно перемагає Тун