Фотогалерея. Як Динамо перемогу в гостях у Туна вирвало

Sport bigmir,  8 листопада 2013, 09:26
0
298
Ліга Європи. 4-й тур. Тун - Динамо. 0:2

7 листопада в матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи київське Динамо на виїзді переграло швейцарський Тун з рахунком 2:0.

У цьому поєдинку на 29-й хвилині автоголом відзначився Лукас Шенкель після прострілу Андрія Ярмоленка. А в другому таймі (на 68-й хвилині) Ярмоленко вже записав м'яч на свій рахунок, майстерно виконавши штрафний удар.

Зазначимо, що, починаючи з 17-ї хвилини поєдинку, кияни грали в меншості: у сварці з арбітром форвард "біло-синіх" Дьємерсі Мбокані отримав дві жовті картки за одну хвилину і був змушений залишити поле.

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net: Фотогалерея. Як Динамо перемогу в гостях у Туна вирвало