Саленко: Французам зараз втрачати нічого

Sport bigmir,  17 листопада 2013, 10:03
0
486
Французи опинилася у тяжкому становищі перед повторною грою в Парижі

Футбольний експерт Олег Саленко розповів про рецепти успіху збірної України в матчі з Францією.

"По-перше, Україна зіграла дуже грамотно. Була обрана тактика гри від оборони, а провідні гравці суперника весь час були перекриті. Правильно Фоменко сказав, що гравці перекрили всі можливі зони.

По-друге, - і це дуже важливо - у збірній України з'явилася команда, яка грає, як єдине ціле, а не як набір гравців. Виклалися на повну! Думаю, що жорстка ігрова дисципліна й призвела до такого результату.

Раніше збірній України не вистачало психологічної підготовки. Хороші футболісти там є. Але відбулася зміна поколінь, у збірній з'явилися нові гравці. Їх потрібно було згуртувати, зміцнити психологію.

Втрати Федецького і Кучера на матч-відповідь? Це серйозні втрати. У першому матчі вони прикривали зону, де грає Рібері. Зараз вони випадають, і потрібно шукати їм заміну за короткий термін. Але в плані тактики нічого мінятися не буде - Україна знову зіграє від оборони з жорсткою дисципліною й намагатиметься використовувати контратаки, що в останніх матчах виходить добре.

У Парижі необхідно зіграти на такій же самовіддачі. Французам зараз втрачати нічого, й вони будуть більше відкриватися. Через це в українців можуть з'явитися вільні зони. Перші 15-20 хвилин Франція гратиме дуже активно. Треба буде протриматися в ці хвилини, й довести матч до потрібного результату", - зазначив Саленко.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 15 листопада, Україна обіграла Францію з рахунком 2:0. Гра у відповідь відбудеться 19 листопада в Парижі.