Фоменко: Найголовніше - у грі не було цілісності

Sport bigmir,  20 листопада 2013, 07:33
0
1940
Фоменко продовжить тренувати збірну України

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко на післяматчевій прес-конференції у Парижі назвав причини поразки від команди Франції.

"Суддя призначає штрафний за гру рукою, якої не було, і зарахував м'яч, коли було три метри поза грою. Це що стосується результату, а так ...

Про що я шкодую? Не дорахувалися після першої гри захисників. По-друге, забиті м'ячі - це забиті м'ячі, але треба бути готовими психологічно до гри. Важко нам довелося в цьому плані. Найголовніше - у грі не було цілісності. Ми попереджали гравців, буде суворе суддівство, щоб наші хлопці не заробляли картки за розмови та інші дрібниці. Але, виходить, що думали, що могли сподіватися на хлопців. Сьогодні ми майже тайм грали в меншості. Треба було міняти гру в другому таймі, але вийшла гра в одну сторону.

З хлопцями ще не встиг поговорити. Після прес-конференції подякуємо за ті зусилля, які були докладені, щоб вийти на цей рівень. Шкода, що не вирішили завдання прямого виходу на чемпіонат світу. Бажаємо, щоб у клубах у них завжди було все гаразд. І зі здоров'ям, і з набором очок. Чи продовжу я працювати у збірній? З мого боку - так!", - цитує головного тренера збірної України прес-служба ФФУ.

Нагадаємо, у вівторок, 19 листопада, збірна України була розгромлена Францією у повторній грі плей-оф відбору на чемпіонат світу 2014 року з рахунком 0:3.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Фоменко: Найголовніше - у грі не було цілісності

ТЕГИ: сборная Украинысборная ФранцииЧМ-2014Михаил ФоменкоУкраина - Франция