Ракицького визнали найкращим українським гравцем у матчі з Францією

Sport bigmir,  20 листопада 2013, 11:34
0
231
Ракицький виграв майже всі єдиноборства

Найкращим гравцем матчу Франція - Україна названий автор дубля у ворота української збірної захисник Мамаду Сахо.

За оцінками авторитетного ресурсу Goal.com, найкращим футболістом у складі збірної України у повторному матчі проти Франції став захисник Ярослав Ракицький.

"Перебував під тиском протягом усього матчу, але чудово грав у повітрі, зупиняючи атаки французів одна за одною", - характеризують гру Ракицького фахівці Goal.com, поставивши йому оцінку 3,5 бала.

Найгіршим у складі нашої команди став Хачеріді (1,5 бала). "У першому таймі через нього починалися всі атаки, але підвів команду на початку другої тайму, заробивши червону картку".

2 бали за матч отримали Роман Зозуля (непомітний і найбільш неефективний гравець на полі), Андрій Ярмоленко (у першій половині додавав проблем Евра, але розчинився у ході матчу), а також Олег Гусєв (не зміг пристосуватися до ритму гри).

Всі інші українські футболісти (крім Шевчука, який отримав 3 бали) були оцінені експертами Goal.com в 2,5 бала.

Найкращим гравцем на полі став автор двох м'ячів у ворота збірної України захисник Мамаду Сахо, а от Рібері, на ряду з воротарем команди Уго Льорісом отримав найнижчий бал серед гравців, які вийшли в стартовому складі збірної Франції - 3 бали.

Нагадаємо, у вівторок, 19 листопада, збірна України була розгромлена Францією у повторній грі плей-оф відбору на чемпіонат світу 2014 року з рахунком 0:3. За сумою двох матчів збірна Франції переграла Україну із загальним рахунком 3-2.