Експерт: Суддівська бригада матчу Франція - Україна зробила дві грубі помилки

Sport bigmir,  20 листопада 2013, 12:48
0
921
Скоміна заслужено вилучив Хачеріді, але помилився в моменті з другим голом

Арбітр всесоюзної категорії Володимир Левітін проаналізував суддівство словенського арбітра Даміра Скоміни у матчі-відповіді збірних Франції та України.

Суддівська бригада зробила дві грубі помилки при визначенні взяття воріт. У першому випадку не був зарахований чистий гол Каріма Бензема. У другому випадку форвард вже забив гол, але з явного положення поза грою.

У першу чергу це помилка лінійного рефері. Головний арбітр його рішення підтримав, значить і він почасти винен.

Будь-яка помилка подібного роду впливає на результат матчу. Якби зарахував він другий гол, може, гра склалася б інакше.

У принципі, дві грубі помилки зробив суддя на лінії, але в другому випадку головний арбітр повинен був сам визначити офсайд. Цей момент можна поставити йому в провину.

Воротар збірної Франції: Ми отримали задоволення від цієї історичної перемоги

Він трохи розпустив гру, завищивши планку порушень у першому таймі. У другому таймі став частіше свистіти. Суддя мав підготуватися, зрозуміти,  якою буде гра. Все це потрібно було передбачити і трохи більше свистіти на початку матчу.

Враховуючи епізоди з "неправильними" голами, арбітру можна з натяжкою поставити "трійку", - оцінив роботу Скоміни Левітін.

Нагадаємо, у вівторок, 19 листопада, збірна України була розгромлена Францією у повторній грі плей-оф відбору на чемпіонат світу 2014 року з рахунком 0:3. За сумою двох матчів збірна Франції переграла Україну із загальним рахунком 3-2.

За матеріалами: Советский спорт
ТЕГИ: сборная Украинысборная ФранцииЧМ-2014Украина ФранцияДамир Скомина