Волинь не забила два пенальті, Таврія врятувала нічию

Sport bigmir,  24 листопада 2013, 15:45
0
276
Таврія і Волинь розійшлися миром

У неділю, 24 листопада, в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги Таврія і Волинь видали бойову гру.

Подробиці і онлайн матчу: Таврія-Волинь - 2:2. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

У цьому поєдинку Волинь дуже швидко вийшла вперед. Герой матчу проти Шахтаря Редван Мемешев і зараз не схибив, впевнено реалізувавши вихід один на один з воротарем. У середині тайму Волинь заробила пенальті, але з ударом Еріка Бікфалві впорався воротар. Втім, до перерви Волинь ще раз розписалася у воротах Таврії - Матей потужно пробив зі штрафного, а Кахріман не зміг парирувати.

Після декількох можливостей забити третій гол Таврія відповіла своїм м'ячем - Назаренко ідеально реалізував штрафний. За наступний 10 хвилин команди обмінялися вилученнями - спочатку пішов відпочивати достроково Любічич, а через 4 хвилини до нього приєднався Парцванія. Вже в кінцівці матчу Алессандро зносять в штрафний Таврії, але Майте б'є з 11-метрової позначки вище воріт. І скоро діє відповідь Таврії - Рубен Гомес з лінії штрафного красиво зрівнює рахунок. До фінального свистка Таврія ще встигла втратити Причиненка, але рахунок так і не змінився. Напевно, Віталію Кварцяному буде про що поговорити зі своєю командою.

Таврія (Сімферополь) - Волинь (Луцьк) - 2:2

Гол: Сергій Назаренко (64), Рубен Гомес (90) - Редван Мемешев (11), Матей (45 +1)

Вилучення: Темур Парцванія (73), Станісла Причиненко (90 +4)- Марін Любічіч (69)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Волинь не забила два пенальті, Таврія врятувала нічию