Моуріньйо: Челсі занадто погано зіграв проти Базеля

Sport bigmir,  27 листопада 2013, 09:58
0
431
Моуріньйо розкритикував гру своїх підопічних у поєдинку проти Базеля

Головний тренер лондонського Челсі Жозе Моуріньйо заявив, що в поєдинку 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів проти Базеля його підопічні зіграли не на належному рівні.

"Ми занадто погано зіграли сьогодні і заслужили поразку. Я відчував, що команда була занадто втомленою - це наша ціна за перерву на матчі збірних", - сказав Моуріньйо.

Але, незважаючи на це, Челсі оформив собі путівку в плей-оф Ліги чемпіонів, адже в паралельній зустрічі німецький Шальке не зумів домогтися перемоги над румунська клубом Стяуа - 0:0.

"Інші результати склалися так, що ми пройшли далі, і це єдина хороша річ сьогодні", - наголосив Моуріньйо.

Нагадаємо, що в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Чемпіонів Челсі програв Базелю з рахунком 0:1. Єдиний м'яч у ворота Петера Чеха на 87-й хвилині забив Мохамед Салах.

За матеріалами: uefa.com