Sport bigmir,  29 листопада 2013, 00:27
0
376
Дніпро розгромив Пандурій

Дніпропетровський Дніпро з рахунком 4:1 здобув впевнену перемогу в п'ятому турі Ліги Європи.

Незважаючи на достроковий вихід у плей-оф, Дніпро в експериментальному складі здобув чергову перемогу в Лізі Європи, розгромивши на своєму полі румунський Пандурій з рахунком 4:1.

Дніпро активно почав поєдинок і вже на 12 -й хвилині матчу хорватський форвард Нікола Калініч забив м'яч у сітку воріт суперника після скидки Зозулі.

У другому таймі, на 56-й хвилині, активний Роман Зозуля вискочив один на один, обіграв голкіпера Пандурі і відправив м'яч у порожні ворота, подвоївши перевагу своєї команди.

На 70-й хвилині арбітр призначив спірний пенальті у ворота Дніпра, хоча в тому епізоді справедливо було дати жовту картку гравцеві румунського клубу за симуляцію. Ерік Перейра з 11-ти метрів не промазав.

Але на цю несправедливість Дніпро відповіли двома своїми голами – спершу Шахов підхопив м'яч після відскоку від Зозулі і пробив повз воротаря Пандурі, а через дві хвилини Кравченко ударом з 17-ти метрів поставив крапку в матчі.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Пандурій (Тиргу-Жіу, Румунія ) 4:1

Гол: Калініч, 12, Зозуля, 56, Шахов, 87, Кравченко, 89 - Ерік Перейра, 70 (з пен.)