Sport bigmir,  1 грудня 2013, 19:47
0
359
Захисники Металурга не зуміли стримати Бікфалві

У неділю 1 грудня в матчі 18 туру луцька Волинь впевнено переграла на своєму полі запорізький Металург.

Онлайн трансляція і подробиці матчу: Волинь - Металург З - 2-0, текстова трансляція

З перших хвилин матчу футболісти Волині встановили диктат на футбольному полі: стрілка хронометра не встигла показати 2-у ігрову хвилину, а Ерік Бікфалві упустив свій перший з безлічі в сьогоднішній грі моментів! Тиск господарів на ворота Старцева, якого до пори, до часу страхували партнери по лінії захисту, справедливо втілився в гол найбільш активного "хрестоносця" - Еріка Бікфалві на 19-ій хвилині, коли румунський гравець атаки Волині результативно відгукнувся на передачу Мемешева! Лучани продовжували нагнітати обстановку і були близькі до того, щоб зміцнити свою перевагу ще в першому таймі, але ні Бікфалві, ні Селіну так і не вдалося вразити ворота Металурга за підсумками першої 45-хвилинки.

Другий тайм почався з реального моменту гостей відквитати м'яч, але Юсов не зумів втілити в гол старання партнерів, а на 51-ій хвилині зіграло старе футбольне правило і новачок Волині - Алессандро Селін, скориставшись передачею всюдисущого Бікфалві, зміцнив перевагу господарів. Все той же Юсов - був ще раз близький до можливості засмутити Кичака, але і з другої спроби йому це не вдалося. А футболісти Волині під чуйним керівництвом Віталія Кварцяного, не вимикаючись ні на мить з гри, довели матч до перемоги.

Волинь (Луцьк) - Металург (Запоріжжя) - 2-0

Голи: Ерік Бікфалві (19), Алессандро Селін (51)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Волинь перемагає запорізький Металург