Динамо вимучує перемогу над Севастополем і виходить на друге місце

Sport bigmir,  2 грудня 2013, 19:59
0
586
Динамо переграло Севастополь на виїзді

У понеділок, 2 грудня, в матчі 18-го туру чемпіонату України Динамо ледве обіграло Севастополь.

Подробиці і онлайн матчу: Севастополь - Динамо - 1:2 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Динамо почало матч з атак. Спочатку Ленс пробив повз, потім Мбокані наносив удар головою під поперечину, а потім і зовсім забили гол. Після невеликої паніки у штрафному господарів Дуляй закинув м'яч на дальню штангу, де неприкритий Ленс просто розстріляв ворота. У середині тайму раптово налетів вітер і дощ змусили арбітра відвезти команди в роздягальню. Хвилин через 5 гравці повернулися, а під кінець тайму Севастополь рахунок зрівняв - після відмінної атаки Караваєв добив у ворота відскочив від штанги м'яч.

У другому таймі відмінно грав воротар Севастополя, який кілька разів виручив свою команду. Варто відзначити і удар Кожанова, після якого ворота Динамо врятувала штанга. Ну а вирішив результат нервового поєдинку Дьємерсі Мбокані - форвард високо вистрибнув на подачу Вукоєвича і забив переможний гол.

Завдяки такому результату Динамо вийшло на друге місце в турнірній таблиці. Правда, ще Металіст і Дніпро не дограли свій матч, але навіть такий проміжний успіх на тлі того положення, яке було восени, виглядає підбадьорливо. Залишилося тільки дочекатися матчу з Рапідом.

Севастополь - Динамо (Київ) - 1:2

Гол: Олександр Караваєв (45 +2) - Джермейн Ленс (19), Дьємерсі Мбокані (70)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо вимучує перемогу над Севастополем і виходить на друге місце