Луїс Адріано приносить Шахтарю перемогу над Чорноморцем

Sport bigmir,  3 грудня 2013, 21:05
0
324
Шахтар переграв Чорноморець

У вівторок, 3 грудня, у матчі 18-го туру чемпіонату України донецький Шахтар виграв у Чорноморця на виїзді і зберіг за собою до весни перше місце в турнірній таблиці.

Подробиці і онлайн матчу: Чорноморець - Шахтар - 0:1 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Чорноморець провів весь матч на традиційно високому рівні - в першу чергу надійно в захисті. Через це "гірники" весь матч не могли розігнати хвилю атак на ворота суперника. Тоді як одесити теж намагалися попереду, і перший небезпечний момент створили вони - в середині першого тайму Антонов пробив, а П'ятов врятував свої ворота. Однак Шахтар гідно відповів наприкінці першої половини - Бернард подав з кутового, захисники не перехопили м'яч, і Луїс Адріано переправив його у дальній кут.

У другому таймі Шахтар і Чорноморець обмінювалися моментами, але забити ніхто не зміг, а гол Едуардо був скасований через справедливий офсайд. Матч так і закінчився з мінімальним рахунком.

Чорноморець (Одеса) - Шахтар (Донецьк) - 0:1

Гол: Луїс Адріано (45)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Луїс Адріано приносить Шахтарю перемогу над Чорноморцем