Суперник Динамо по Лізі Європи програв аутсайдеру чемпіонату Австрії

Sport bigmir,  8 грудня 2013, 21:20
0
147
Рапід програв аутсайдеру внутрішнього чемпіонату

У своєму останньому матчі в чемпіонаті Австрії перед грою в 6-му турі групового етапу Ліги Європи в Києві віденський Рапід поступився на виїзді одному з аутсайдерів Вольфсбергер Атлетик клуб - 2:1.

Матч на Лавантал-Арені (присутні 4,300 глядачів) розглядався гравцями і головним тренером столичного гранда, як можливість взяття реваншу за поразку від цього ж клубу вдома - 2:4.

Але на практиці у гостей з цього нічого не вийшло. Господарі, пропустивши першими (на 51-й хвилині відзначився Бюргшталлер) потім переломили хід поєдинку, завдавши в цілому сім ударів у створ воріт Новоти й дозволивши відповісти підопічним Отто Баришича всього двічі. У підсумку хід матчу був повністю ними повернуть на свою користь, що й підтвердили голи Топсагіча (61- я хвилина) і Ліндлі (74-я).

Матч Рапід провів у такому складі: Новота, Павелич, Зонляйтнер, Дібон, Берендт, Пецос (Бойд, 82), Сабітцер, Шауб (Видра, 46), Бюргшталлер (Грозурек, 83), Штаркль.

Таким чином, опустившись в національній першості на третє місце, в Київ австрійці прибудуть не в кращому настрої.

Нагадаємо, що поєдинок віденського Рапіда й київського Динамо в Лізі Європи відбудеться 12 грудня на Олімпійському. Початок онлайн-трансляції матчу на СПОРТ bigmir)net о 22.05.

Дивіться фотогалерею: Пригоди у Відні. Як Динамо втратило перемогу в матчі з Рапідом

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперник Динамо по Лізі Європи програв аутсайдеру чемпіонату Австрії

За матеріалами: ФК Динамо Киев