Степаненко: Не змогли реалізувати перевагу

Sport bigmir,  11 грудня 2013, 09:10
0
186
Степаненко радує, що Шахтар з МЮ грав на рівних

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко причиною поразки від МЮ назвав реалізацію моментів.

"Єдине, що ми не зробили, - не забили гол. Десь після 15-ї хвилини другого тайму ми віддали ініціативу англійцям, почали багато помилятися в передачах. Манчестер подав 3-4 кутових, і один з них виявився фатальним.

У Шахтаря були шанси і можливості виграти сьогодні. На жаль, один гол все вирішив.

Шевчук: Після перерви трохи втомилися

Реалізація трохи страждає. Можливо, зіграй Фред трохи спокійніше, Алекс міг би пас віддати. Це футбол . У другому таймі у Ярика Ракицького був момент, а пропустили ми практично такий же гол. М'яч також пролетів повз мене, і Андрій Пятов не зреагував. Тобто гра була практично рівна, але десь у середині другого тайму Манчестер почав домінувати.

З Манчестера в Донецьк повернулися лише українські гравці Шахтаря

Манчестер - першокласна команда, тут і говорити нічого. Радує, що ми грали, не боячись, на рівних, намагалися контролювати м'яч, створювали небезпечні моменти. Так само як і в другому таймі в Донецьку, мали перевагу, але, на жаль, не змогли її реалізувати", - заявив Степаненко.

Нагадаємо, що у вівторок, 10 грудня, в матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар програв Манчестер Юнайтед. Ця поразка не дозволила "гірникам" продовжити боротьбу в плей-оф Ліги чемпіонів. Навесні підопічним Луческу доведеться зіграти в матчах Ліги Європи.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Степаненко: Не змогли реалізувати перевагу

За матеріалами: ФК Шахтер