Фанати Зеніта напали на вболівальників Аустрії під час матчу

Sport bigmir,  12 грудня 2013, 09:20
0
365
Фанати Зеніта напали на вболівальників Аустрії під час матчу, 11.12.2013

Уболівальники пітерського Зеніту у першому таймі матчу шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів із віденською Аустрією (1:4) атакували сектор шанувальників господарів, на якому було багато дітей, стверджує австрійська преса.

Наголошується, що у заворушеннях травми різної тяжкості отримали вісім осіб.

Заворушення почалися після того, як фанати Зеніта прорвалися на другий ярус стадіону Ернст Хаппель, який повинен був стати буферною зоною між уболівальниками Аустрії та Зеніта на трибуні за воротами. Арбітру довелося на кілька хвилин перервати зустріч.

Дивіться фотогалерею: Фанати Зеніта напали на вболівальників Аустрії під час матчу

Фанати Зеніта напали на вболівальників Аустрії під час матчу, 11.12.2013/derstandard.at

Нагадаємо, що в поєдинку 6-го раунду групового туру Ліги чемпіонів Аустрія розгромила Зеніт із рахунком 4:1 і завершила таким чином свої виступи у єврокубках цього сезону на мажорній ноті.

Джерело відео: Esterreicherr

За матеріалами: Чемпионат.com