Дніпро програв Фіорентині боротьбу за перше місце

Sport bigmir,  12 грудня 2013, 22:11
0
235
Дніпро не зумів вистояти проти Фіорентини

У четвер, 12 грудня, у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи Дніпро програв італійській Фіорентині.

Подробиці і онлайн матчу: Фіорентина - Дніпро - 2:1 текстова трансляція матчу Ліги Європи

Перемога в останньому матчі забезпечувала Дніпру перше місце в групі. І команда Рамоса вже на 13-й хвилині наблизилася до своєї мети - Коноплянка якісно пробив у дальній кут.

Під кінець тайму господарі створили момент Куадрадо, але Бойко зміг парирувати. Слідом за цим міг забити Політило, однак і тут воротар був на висоті. А ось через пару хвилин з ударом головою Хоакіна Бойко вже не зміг впоратися.

У другому таймі команди обмінювалися атаками, але забити змогла тільки Фіорентина - Куадрадо відмінно пішов від Ротаня і пробив у дальній кут. Підсумкова перемога залишила Фіорентину на першому місці в групі.

Фіорентина (Італія) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 2:1

Гол: Хоакін (42), Куадрадо (77) - Коноплянка (13)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро програв Фіорентині боротьбу за перше місце