Динамо Київ - Рапід - 2-1, онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Sport bigmir,  12 грудня 2013, 22:22
0
828
Динамо Київ - Рапід - онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Онлайн трансляція Динамо Київ - Рапід. У четвер, 12 грудня, у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи зустрічаються київське Динамо і віденський Рапід. Читайте онлайн трансляцію матчу Динамо Київ - Рапід на нашому сайті

Ліга Європи 2013/2014: Турнірна таблиця групового раунду

Ліга Європи. 6-й тур

Динамо (Київ) - Рапід (Австрія) 3-1

Гол: Джермейн Ленс (22), Олег Гусєв (28), Мігель Велозу (70) - Терренс Бойд (6)

12 грудня. Київ. НСК Олімпійський. Початок матчу: 22:05

Арбітр: Бьорн Куйперс (Нідерланди)

Стартові склади:

Динамо Київ: Шовковський - Гусєв, Хачеріді, Драгович, Макаренко - Велозу, Вукоєвич - Ленс, Ярмоленко, Бельханда – Ідейє.

Рапід: Новота - Тріммель, Зоннляйтнер, Дібон, Шраммель - Бошковіч, Пецос, Хофманн, Бюргшталлер - Сабітцер, Бойд.

Фінальний свисток! Динамо продовжить свої виступи в Лізі Європи навесні!

90. Удар Велозу потривожив Новота, а Безус не зумів результативно добити суперника!..

87. Дуду не влучає у ворота, пробиваючи під дальню штангу, після ідеальної передачі від Ярмоленка!

83. Безус міняє Беланда у складі Динамо.

80. Продовжують гості атакувати, але живинки - набагато менше в їх діях, після третього пропущеного м'яча.

76. Ярмоленко необов'язковий "гірчичник" отримує.

71. Дуду замість Ленса у складі Динамо.

70. Мігель Велозу вражає ворота Новоти прямим ударом зі штрафного!

66. Беланда не найефективніший розвиток атаки вибирає завдаючи неточний удар метрів з 25-ти...

63. Миттєвості не вистачає Андрію Ярмоленку, щоб встигнути на передачу від Хачеріді, що розрізала захисні порядки Рапіда!

59. Пецоц пробиває метрів з 20-ти! Вище воріт летить м'яч.

55. Бойд пішов у грубий пресинг проти Хачеріді на чужій половині поля!

52. Перевага в центрі поля і в цілому - на боці Динамо, але офсайди та симуляції заважають реалізувати свою активність господарям!

47.Фантастичним чином ніяк не замикає Ярмоленко простріл від Беланди!

Другий тайм!

Перерва!

45+1. Провели компенсовану до першого тайму хвилину гості в атаках на ворота Динамо!

44. Хачеріді, здавалося програв позицію Бюргшталлеру, але в останній момент у самовідданому підкаті ліквідував небезпеку!

43. Ярмоленко потрапляє у 6-й офсайд київської команди в сьогоднішньому матчі.

41. Ще один могутній удар з центру штрафної Динамо парирує Шовковський! Подальше відкладене добивання Сабітцера доводиться вище воріт!

39. Після удару Сабітцера з лінії штрафної, Шовковський з другої спроби фіксує м'яч у рукавичках!

37. Ярмоленко знайшов Гусєва біля лицьової лінії справа в чужій штрафній, але гострий простріл від Олега в район воротарського ногою парирує Новота!

36. Шовковський рятує Динамо, переводячи могутній удар Хофманна на кутовий!

34. Удар Драговича після розіграшу кутового блокується захисниками віденської команди! Відмінна звукова підтримка від фанів киян!

33. Тріммель завалив на фланзі Ленса, купившись на фінт лівого вінгера Динамо.

31. Перейшли гості великими силами на половину поля Динамо.

28. Олег Гусєв забиває м'яч в австрійські ворота метрів з 13-ти, після прострілу від Ідейє від лицьової лінії!

27. Динамо, здавалося, відбилося, але от, знову глибинний закид на Тріммель в район кута штрафного киян і лише на мить випереджає нідерландця Шовковський!

23. Могутній удар Пецоца з-за меж штрафного Динамо призводить до гостьового кутового!

22. Джермейн Ленс розстрілює кіпера австрійців Новота! Результативну передачу від лівої бровки виконали Вукоєвич!

18. Безроздільно домінує Динамо в центральній зоні поля. Необхідно переходити до фіналізації володіння м'ячем.

15. Відмінний момент у Вукоєвича, що пробиває з 10 метрів вище воріт у дотик після прострілу справа низом від Ярмоленка!

10. Драгович замикав головою передачу партнера, але не вийшов разючий удар у захисника Динамо.

6. Терренс Бойд виводить гостей вперед! Замкнув форвард австрійців флангову передачу від Бюргшталлера!

5. Активний Ідейє в перші хвилини, але його активізм не має позитивних для господарів наслідків...

1. Кияни вже на 1-ій хвилині записують на свій рахунок удар в створ воріт гостей. Це Ленс пробивав після передачі Ярмоленка!

2 : 0

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо Київ- Рапід- 3-1, онлайн трансляція матчу Ліги Європи