395
На рахунку Ето'О всі забиті Челсі голи в сьогоднішньому матчі

У неділю 19 січня в рамках 22-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі вдома переграв Манчестер Юнайтед.

Подробиці і онлайн матчу: Челсі - Манчестер Юнайтед - 3-1, текстова трансляція

Манкуніанці досить активно почали матч і вже на 2-ій хвилині Ешлі Янг змусив кіпера господарів Чеха вступити в гру, відбиваючи удар з меж власної штрафної площі. Однак, зумівши грамотно "забетонувати" підступи до власних воріт протягом перших 15-ти хвилин, потім Челсі перейшло до методичного і засвоєного кожним окремим футболістом плану гри імені Жозе Моурінью.

Зсув від флангу до штрафного гостей у виконанні Самуеля Ето'О і подальший удар, крім демонстрації видатної індивідуальної майстерності, призвів до рахунку 1-0. Не обійшлося без рикошету від Карріка, але лаври творця результативного епізоду належать повністю камерунцю.

Незважаючи на непоганий відсоток володіння м'ячем, манкуніанці так толком і не створили гольового моменту в першому таймі, піднісши на відкуп своїм уболівальникам і захисникам Челсі лише удар від Уелбека на 38-ій хвилині. А в заключному відрізку тайму своє слово знову сказав форвард "синіх": Ето'О замкнув флангову передачу низом, пробиваючи в дотик з центру штрафного!

Атмосферу безвиході в діях МЮ лише підкреслило оформлення хет-трику камерунцем на 49-ій хвилині. Двадцять дев'ятий номер Челсі був першим на добиванні після розіграшу кутового і удару головою від Кехілла, переправивши з кількох метрів м'яч у ворота поваленого Де Хеа!

Гол Чічаріто на 78-й хвилині навряд чи міг служити розрадою для гравців і фанів МЮ на тлі безапеляційної перемоги Челсі.

Челсі (Лондон) - Манчестер Юнайтед - 3-1

Голи: Самуель Ето'О (17, 45, 49) - Чічаріто (78)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Челсі впевнено перемагає МЮ