0
431
Шахтар перемагає у розіграші Об єднаного Суперкубка
Шахтар - ЦСКА

У неділю, 5 лютого в матчі за Об'єднаний Суперкубок донецький Шахтар обіграв московський ЦСКА.

Шахтар - ЦСКА 2-1 текстова трансляція матчу Об'єднаного Суперкубка

До останнього поєдинку в рамках турніру гравці Шахтаря підійшли без особливої ​​мотивації, оскільки в попередньому матчі Зеніт поступився харківському Металісту, що автоматично робило Шахтар володарем головного трофея розіграшу. Однак, враховуючи і без того товариський статус турніру і вимогливість Мірчі Луческу, протягом усієї зустрічі гірники володіли ініціативою і м'ячем (у цьому показнику в певні відрізки гри донеччани перевершували свого суперника в 4 рази). Однак, пропустили гірники першими - Алан Дзагоєв просто, але ефективно обігрався з Мусою на краю володінь П'ятова і вколотив м'яч у верхній кут воріт Шахтаря. Від пропущеного м'яча гірники відходили не довго, до середини тайму створивши пару-трійку по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Чепчугова, а в кінцівці не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед - спочатку Даріо Срна відмінним ударом зі штарфного вразив ворота ЦСКА, а потім Тайсон подвоїв перевагу своєї команди.

Другий тайм команди грали в сильно змінених в перерві замінами складах, тому про яскраву і результативну гру не було й мови - команди спокійно дограли залишок поєдинку, і фінальним свистком ізраїльський суддя зафіксував підсумковий рахунок, який був встановлений ще в першому таймі.

2:1 - Шахтар здобув третю перемогу в рамках турніру і заслужено отримує головний трофей - Суперкубок.

Шахтар (Україна) - ЦСКА (Росія) 2-1

Гол: Срна (40), Тайсон (43) - Тошич (9)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар перемагає у розіграші Об'єднаного Суперкубка